Szukaj

WYRÓŻNIONE FIRMY

Współpraca

 

 

Portal Ślubny Reazlizacja Wesel powstał w odpowiedzi na potrzeby zarówno przyszłych Par Młodych, jak również podwykonawców ślubnych. Okazuje się, iż wiele par sięga po podwykonawców z "dalekich stron" zapominająć (i często nie wiedząć) jak wiele dobrych firm oferuje swoje usługi lokalnie, często taniej. Dlatego portal skupia wokół siebie firmy branży ślubno weselnej z województwa Podkarpackiego oraz Lubelskiego. Chcemy także pamiętać o osobach dopiero zaczynających, oraz o osobach zajmujących się rękodziełem.

Naszym celem jest skrócenie drogi, jaką przebywa Klient, aby do Was dotrzeć. Chcemy by na portalu znajdowały się oderty sprawdzonych i polecanych podwykonawców.

Misją portalu jest stworzenie wyjątkowego i przyjaznego miejsca, które Narzeczonym ułatwi organizację wesela oraz znalezienie sprawdzonej i profesjonalnej firmy, a Wystawcom pomoże w dotarciu do klienta.

 

Zapraszamy do współpracy w kilku zakresach:


Współpraca ekspercka
Realizacja Zleceń  to również miejsce, będące platformą wymiany myśli i doświadczeń. Zapraszamy do współpracy profesjonalistów w swojej dziedzinie, którzy chcą dzielić się swoją wiedzą z innymi.

Nowoczesne rozwiązania z zakresu niestandardowego marketingu (ambient), marketingu internetowego, a także innych form promocji Waszej działalności. Działania marketingowe poprzedzone są zawsze diagnozą Waszych potrzeb, tak aby trafiały precyzyjnie do wyselekcjonowanej grupy odbiorców.

Jeśli interesuje Was współpraca partnerska, zajrzyjcie do naszej oferty!

Jesteśmy również otwarci na Wasze sugestie i pomysły, ponieważ o jakości portalu stanowi właśnie społeczność Podwykonawców, którzy go tworzą.

 
smart foreash