Szukaj

WYRÓŻNIONE FIRMY

Targi Ślubne Lublin 2017

 

Targi Ślubne Lublin 2017 ONA&ON

Szukasz pomysłów ślubnych, studniówkowych lub karnawałowych? Stoisz przed wyborem fotografa, zaproszeń, tortu, atrakcji weselnych? Odwiedź Targi ONA&ON Ślub, Studniówka, Karnawał i skorzystaj z ofert przygotowanych specjalnie na targi.

ONA&ON to wydarzenie skierowane do narzeczonych planujących ślub, par szykujących się na bal karnawałowy, a także wszystkich, którzy chcieliby poznać trendy obowiązujące w nadchodzącym roku. Jest to kontynuacja odbywających się w Lublinie od kilkunastu lat targów ślubnych poszerzonych o dział studniówkowy i karnawałowy.

 

ONA&ON Ślub, Studniówka, Karnawał to możliwość zaplanowania wymarzonej nocy – ślubu, balu karnawałowego, studniówki. W ciągu dwóch dni zwiedzający mogą sprawdzić i porównać oferty różnych Wystawców. W jednym miejscu znajdziemy zarówno salony z sukniami i garniturami, cukiernie, zespoły muzyczne, salony kosmetyczne, czy firmy jubilerskie i fotograficzne. Sprawdź >>> pełny zakres tematyczny ONA&ON.

ONA&ON to przede wszystkim:

  • targi i atrakcyjne oferty przygotowane specjalnie na targi;
  • konkursy i wartościowe nagrody;
  • pokazy kolekcji ślubnych i wieczorowych;
  • konkursy.


Minioną edycję odwiedziło blisko 4 500 zwiedzających. Swoją ofertę zaprezentowało ok. 100 wystawców, którzy jak co roku zaangażowali się w tworzenie wydarzenia, aranżując ciekawe stoiska, przygotowując konkursy i pokazy.

 


Zaletą Targów Lublin jest dogodna lokalizacja. Usytuowany w centrum miasta obiekt, sąsiaduje z dworcem PKP i znajduje się w odległości około 15-minutowej drogi od Portu Lotniczego Lublin. Dzięki unikalnemu położeniu w otoczeniu Parku Ludowego możliwa jest ekspozycja w scenerii zieleni parku na zewnętrznym terenie wystawienniczym.


Więcej na:

http://www.targi.lublin.pl/

 

 

 
smart foreash